Filmy reklamowe i wideorelacje Olsztyn

Filmy reklamowe i wideorelacje z wydarzeń

Thousand Lakes

Filmowanie

Filmy reklamowe, promocyjne, wideorelacje z wydarzeń, filmy produktowe i instruktażowe - na tym wszystkim znamy się najlepiej! Wszelkie materiały wideo z roku na rok nabierają coraz większej mocy w zastosowaniach marketingowych. Ze względu na ich łatwą przyswajalność, umiejętnym przygotowaniem i montażem możemy w znacznie krótszym czasie dotrzeć z przekazem do odbiorcy. Często krótki, nawet jednominutowy spot jest w stanie przekazać więcej treści, niż kilka stron tekstu. Prowadząc działania marketingowe swojej firmy, na pewno zależy Ci na najwyższej jakości - to tak, jak nam! My filmy tworzymy na co dzień przede wszystkim w Olsztynie, ale nie mamy problemu z dojazdem w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Blisko nam też do Gdańska, Gdyni, Elbląga, Warszawy, Białegostoku i Torunia. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i powierz stworzenie Twojego filmu w ręce doświadczonej ekipy!

Spoty reklamowe i wizerunkowe

Filmy reklamowe i wizerunkowe do TV, na strony internetowe i do social media (Facebook, Instagram, Youtube)

Dowiedz się więcej

Filmy produktowe i instruktażowe

Wideoprezentacje produktu na strony internetowe, do ofert sprzedażowych i instrukcji, video packshoty, gify i cinemagraphy

Dowiedz się więcej

Wideorelacje z wydarzeń

Wideorelacje z eventów firmowych, wydarzeń sportowych, koncertów, konferencji, imprez integracyjnych i przedstawień

Dowiedz się więcej

Spoty reklamowe i wizerunkowe

czyli filmy, które pomogą Ci sprzedać Twój produkt, usługę lub markę osobistą
Pokaż swój produkt z najlepszej strony!

Reklama produktu lub usługi

Spoty reklamowe z wysokiej jakości przekazem pomogą Ci w najszybszy sposób streścić wszystko, co ważne w promocji Twojego produktu. W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z filmami reklamowymi –  w zasadzie są już wszędzie. Dzięki mediom społecznościowym takim jak Facebook, Youtube i Instagram, mamy z nimi do czynienia prawie z każdym spojrzeniem na telefon. W tym natłoku informacji, niezwykle istotne jest to, aby wyróżnić się z tłumu. Po pierwsze, algorytmy social media promują angażujące widza treści wysokiej jakości i taki content osiąga większy zasięg organiczny. Po drugie, odbiorcy w zasadzie w ciągu kilku pierwszych sekund filmu decydują, czy obejrzą go do końca. Z tych powodów chcąc skutecznie dotrzeć do klienta, nie możesz pozwolić sobie na półśrodki. My – kreatywna ekipa filmowa z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wideo, doskonale wiemy jak wzbudzić emocje i stworzyć dobrą reklamę!

Jak zrobić dobry spot reklamowy?

W dzisiejszych czasach w zasadzie wszyscy noszą w kieszeni kamerę, więc teoretycznie każdy może robić filmy. Gdzie więc leży klucz do sukcesu, aby film był ciekawy i zwracający uwagę? Co nas cechuje i dlaczego warto postawić na doświadczoną ekipę?

Najwyższa jakość obrazu

Filmujemy w najwyższej możliwej jakości dostosowanej do wymagań prezentacji i Twojego budżetu. Standardem w dzisiejszych czasach są formaty Full HD i 4k, ale w razie potrzeby filmujemy też w wyższej rozdzielczości, a nawet w formacie RAW/CinemaDNG.

Rozbudowane zaplecze sprzętowe

Dysponujemy też dodatkowym oświetleniem, rejestratorami dźwięku, wytwornicami dymu, gimbalami i dronami wysokiej klasy. Jeśli produkcja tego wymaga, korzystamy również z profesjonalnych kamer filmowych RED, ARRI lub Sony z rodziny FS.

Wieloletnie doświadczenie

Filmując tworzymy ciekawe, przemyślane ujęcia, a w trakcie ich realizacji materiał montujemy już wstępnie "w głowie". Faktyczny montaż i postprodukcję dopinamy na ostatni guzik, wraz z color gradingiem, udźwiękowieniem i ew. napisami/animacjami.

Głowy pełne pomysłów

Proces twórczy zaczynamy jeszcze zanim sięgniemy po kamerę. Gdy już znamy specyfikę filmu i grupy docelowej, zbieramy pomysły, analizujemy i rozpisujemy plan działania. Nie uznajemy schematów, zawsze szukamy tego, co najlepiej wyróżni Twoją markę!

Pokaż światu czym jest Twoja marka!

Filmy wizerunkowe

Film wizerunkowy lub korporacyjny jest doskonałym sposobem na przybliżenie wartości, którymi kierujesz się tworząc i rozwijając swoją działalność. Odbiorcy filmu mają szansę zobaczyć (i usłyszeć) jak Twoja firma działa „od kuchni” i jakie wzorce jej przyświecają. Treścią i formą przekazu możesz nadać cechy osobowościowe swojej marce, dzięki czemu zwiększasz szansę na stworzenie więzi z odbiorcą. Niezwykle ważne jest zatem, aby film charakteryzował się zarówno wysoką jakością audiowizualną, jak i jakością przekazywanej treści. Źle lub niedbale wykonany może przynieść nawet odwrotny skutek i przypiąć niekorzystną „łatkę” na dłużej.

My filmy wizerunkowe tworzymy od wielu lat, dlatego z przyjemnością podejmiemy się stworzenia go również dla Twojej marki. Mała firma, czy duża korporacja – z nami każdy może na tym tylko skorzystać!

 

Filmy reklamowe - szczegóły i niuanse

Formy wideo zgodne ze współczesnymi trendami

Filmy reklamowe to bardzo szeroka kategoria i nie każdy temat ściśle wpada w sztywne ramy. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek formy reklamy wideo dla Twojej firmy – napisz do nas, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Być może masz pomysł na szkolenia online lub kanał na Youtube, ale nie wiesz jak lub nie masz czasu zająć się stroną techniczną tego przedsięwzięcia. Może potrzebujesz krótkiego filmu w tle na Facebookowy fanpage lub do postu promocyjnego na Instagramie. W ciągu kilkunastu lat naszej pracy, mieliśmy do czynienia z wieloma pytaniami i na każde mamy odpowiedź!

Zapewniamy też pełną postprodukcję – montujemy, kolorujemy, tworzymy animacje w Adobe After Effects, dodajemy i kotwiczymy loga/belki/napisy. Filmujemy też z „lotu ptaka”, z motorówek i kamerami sportowymi GoPro. Robimy wszystko, aby Twój film był atrakcyjny!

Filmy produktowe i instruktażowe

czyli atrakcyjna forma prezentacji Twojego produktu lub usługi
Pokaż światu swój produkt

Filmy produktowe

Prezentacja produktu w formie dynamicznego obrazu to doskonały sposób na zwiększenie Twojej sprzedaży! Film pozwala jeszcze bardziej przybliżyć Twoją ofertę potencjalnemu odbiorcy. Ruchomy obraz tworzy poczucie trójwymiarowości i umieszczenia produktu w przestrzeni, przez co urzeczywistnia jego odbiór w wyobraźni widza. Filmy produktowe doskonale sprawdzają się zarówno w prezentacji na targach, jak i w sklepie internetowym lub na Twojej stronie firmowej. Oczywiście – film produktowy, jak każdy inny film, powinien być nie tylko rzetelny i estetyczny, ale powinien też przyciągać widza. Jeśli chcesz zrobić to najlepiej – napisz do nas korzystając z formularza na dole strony!

Instrukcja obsługi w przyjemnej formie

Filmy instruktażowe

…czyli miłe dla oka i łatwo przyswajalne dodatki do instrukcji obsługi Twojego produktu. Czasem film taką instrukcję może zastąpić w całości, doskonale streszczając najważniejsze aspekty krok po kroku. Złożenie mebli, obsługa maszyny lub urządzenia staje się dużo łatwiejsza, gdy mamy przed oczami ruchomy podgląd tej czynności. Film instruktażowy nie zawsze musi dotyczyć produktu – równie dobrze może zawierać wskazówki do wykonania usługi, ćwiczeń lub innego zadania. Jako szczególną formę tej kategorii możemy wyróżnić filmy kulinarne – w kilkadziesiąt sekund możemy pokazać w atrakcyjny sposób przygotowanie ciekawej potrawy. Takie wideo-przepisy mogą być doskonałym materiałem marketingowym do lokowania produktu dla firmy z branży produkcji spożywczej lub gastronomii. W filmie instruktażowym znów kluczowe jest, aby był estetyczny, zrozumiały, ciekawy i spójny z identyfikacją wizualną Twojej marki. Po wielu latach zbierania doświadczeń wiemy, jak zapewnić zachowanie wszystkich tych cech, przy utrzymaniu możliwie najkrótszej formy wideo.

Małe, a cieszą

Gify, cinemagraphy, animacje

Wraz z rozwojem social media, dużą popularność w zakresie promocji marek zdobyły bardzo krótkie formy ruchomego obrazu. Mogą to być zarówno pojedyncze, kilkusekundowe ujęcia, jak i kinografiki, czyli zapętlone, „ruchome” zdjęcia z animowanym fragmentem kadru. Te ciekawe formy prezentacji świetnie sprawdzają się zarówno na Instagramie, jak i do postu na Facebooku. Ich głównym celem jest przyciągnięcie uwagi, stąd mimo prostej formy, trzeba zadbać aby materiał był chwytliwy i dobrej jakości. Wymaga to zarówno kreatywności na etapie nagrywania sekwencji, jak i wiedzy i doświadczenia przy montażu. My tworzymy zarówno gify, cinemagraphy, zdjęcia z efektem ruchu jak i animacje zmontowane ze składowych zdjęć. Mamy w tym już wieloletnie doświadczenie, dlatego doskonale wiemy jak sprawić, aby materiały te były ciekawe i przyciągały widza. Skontaktuj się z nami jeśli interesuje Cię taka forma contentu!

Wideorelacje z wydarzeń

relacje z eventów firmowych, wydarzeń sportowych i kulturalnych
Wspaniała pamiątka z Twojego wydarzenia!

Wideorelacje z eventów firmowych i konferencji

Konferencje, targi, spotkania biznesowe, firmowe imprezy integracyjne – niezależnie jaki event organizujesz, wideorelacja pozwoli utrwalić go na dłużej! Zachowaj wspomnienia, klimat wydarzenia i pokaż efekt Twojego wysiłku przy organizacji współpracownikom, klientom oraz całemu światu. Tworząc relację z Twojego eventu, skupiamy się zarówno na rzetelnym przekazie, jak i wychwytywaniu wszelkich „smaczków” i atrakcji. Dbamy o to, aby oprócz dokumentacji zapewnić też właściwą dynamikę i estetykę gotowego materiału. Relację z luźnej imprezy integracyjnej możemy przygotować w formie pełnego dynamiki i emocji teledysku z odpowiednio dobraną muzyką. W przypadku ważnej konferencji natomiast, zachowamy należytą doniosłość spotkania i przeprowadzimy wywiady ze wskazanymi prelegentami lub gośćmi. Wszystko po to, aby odbiorcy filmu mogli przeżyć Twoje wydarzenie jeszcze raz. Oczywiście w zależności od potrzeb możemy zająć się również czystą, dokumentacyjną rejestracją wydarzenia. W każdym przypadku możemy pracować na kilka kamer.

Zachowaj emocje na dłużej

Wideorelacje z wydarzeń sportowych i kulturalnych

Jeśli potrzebujesz udokumentować wydarzenie sportowe lub kulturalne, doskonale wiesz jak ważne jest przekazanie emocji – zarówno obrazem, jak i dźwiękiem. Wideorelacje z rajdów, wyścigów samochodowych,  driftu, sportów ekstremalnych, zawodów biegowych lub rowerowych wymagają przede wszystkim oddania właściwej wydarzeniu dynamiki. Natomiast reportaże z koncertów, imprez muzycznych, wernisaży wystaw lub przedstawień, wymagają większego skupienia się na bohaterach wydarzenia. Z tego powodu, istotne jest doświadczenie i właściwe wyczucie zarówno na etapie tworzenia poszczególnych ujęć, jak i na etapie montażu. My nasze doświadczenie opieramy na kilkudziesięciu zrealizowanych wideorelacjach ze zróżnicowanych eventów. Filmowaliśmy zarówno przedstawienia lokalnych zespołów tanecznych, jak i rajdy samochodów terenowych stojąc po kolana w błocie pośrodku Węgier. Powierzając nam wykonanie wideorelacji z Twojej imprezy możesz być pewien, że w pełni odda charakter tego wydarzenia!

Skontaktuj się z nami!

Filmy reklamowe i wideorelacje Olsztyn
Thousand Lakes logo black 250px

    © Thousand Lakes