Fotografia reklamowa, produktowa i eventowa

Thousand Lakes

Fotografia

Fotografia reklamowa, produktowa i relacje z wydarzeń to główne filary naszej działalności fotograficznej. Tworzymy wartościowe treści wizualne, które pomogą Twojej firmie wyróżnić się z tłumu, zwłaszcza w dobie content marketingu. Tworzymy wszelkie zdjęcia potrzebne do promocji - od "zdjęć na białym tle", przez złożone kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, po zdjęcia pod wielkoformatowe wydruki do reklamy outdoorowej.
Miasto, w którym bazujemy to Olsztyn, ale bez problemu dojedziemy też do Elbląga, Trójmiasta, Warszawy czy też w każde inne miejsce w Polsce i na świecie. Nie jesteśmy "od wszystkiego", zajmujemy się tylko tym, na czym znamy się najlepiej! Sprawdź naszą ofertę:

Fotografia reklamowa

Zdjęcia do katalogów, folderów reklamowych, lookbooków, na strony internetowe, na billboardy i do social media

Dowiedz się więcej

Zdjęcia produktowe

Packshoty, zdjęcia biżuterii, zdjęcia ilustracyjne, do sklepów internetowych, katalogów, instrukcji oraz ofert

Dowiedz się więcej

Fotografia eventowa

Zdjęcia z imprez firmowych, relacje z wydarzeń sportowych, koncertów, konferencji, przedstawień i innych eventów

Dowiedz się więcej

Fotografia reklamowa

czyli zdjęcia, które pomogą sprzedać Twój produkt
Pokaż swój produkt z najlepszej strony!

Zdjęcia reklamowe przedmiotów

Jeśli sprzedajesz produkt, na pewno zależy Ci na atrakcyjnym jego przedstawieniu w materiałach reklamowych.  Szczególnie ważne jest to w social media, gdzie algorytmy Instagrama, Facebooka i Pinteresta są tak skonstruowane, aby promować materiały wysokiej jakości. Tylko wartościowy i angażujący widza content jest w stanie przebić się przez gęste sito tych platform i „zaistnieć” na dłużej. Dotyczy to jednak nie tylko mediów społecznościowych. W dzisiejszym, zabieganym świecie tylko wyjątkowe treści są w stanie przykuć uwagę potencjalnego klienta. Nie możemy sobie zatem pozwolić na „bylejakość”, jeśli zależy nam na skutecznej promocji.

Fotografia reklamowa i produktowa jest tym, co najbardziej lubimy robić i w czym czujemy się najlepiej. Nasze zdjęcia wielokrotnie ilustrowały kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie, a także były drukowane w katalogach, na billboardach i karoseriach autobusów miejskich. Tworzymy też animacje, gify i cinemagraphy. Przedstaw nam swój produkt, a my powiemy co możemy dla Ciebie zrobić!

Przez oczy do serca

Fotografia kulinarna

Jak pokazać smak na zdjęciach? Jeśli prowadzisz restaurację, bistro, bar, catering lub bloga kulinarnego, zapewne doskonale wiesz jak ważne jest pierwsze wrażenie. Zdjęcia w karcie menu lub na stronie internetowej, na których potrawy będą wyglądały nieatrakcyjnie lub nieświeżo, na pewno nie zachęcą do odwiedzin. Fotografia kulinarna z pozoru może wydawać się łatwa, jednak na powodzenie zdjęć ma wpływ bardzo dużo czynników. Oprócz samej potrawy, bardzo istotne jest użycie niebanalnych dodatków budujących pożądany nastrój zdjęcia i naprowadzających odbiorcę na smak oferowanego dania. Równie ważne i chyba najtrudniejsze jest odpowiednie i staranne ułożenie kompozycyjne wszystkich składników zdjęcia. Czasem nawet przesunięcie małego elementu o kilka milimetrów, lub obrót o kilka stopni może mieć decydujące znaczenie dla zrównoważonej kompozycji. Do tego przede wszystkim jak zawsze w fotografii – odpowiednie światło i mamy gotowy przepis na smaczne zdjęcia!

Zadbaj o wizerunek swojej marki!

Zdjęcia wizerunkowe

Jeśli oferujesz usługi, prowadzisz markę osobistą, potrzebujesz pokazać swoją pasję, zawód lub personel swojej firmy, to zdecydowanie potrzebujesz dobrych zdjęć wizerunkowych. Jako że większość ludzi jest wzrokowcami, to jakość zdjęć ma ogromny wpływ na postrzeganie Ciebie i Twojej marki przez odbiorców! Zgłoś się do nas jeśli jesteś sportowcem, artystą, prowadzisz salon kosmetyczny, pub, warsztat, barbershop czy wykonujesz inny ciekawy zawód. Fotografujemy dbając zarówno o odpowiednie oświetlenie, jak i właściwe dla Twojego zajęcia otoczenie. Możemy zrobić też zdjęcia na okładkę płyty, na plakat, portrety biznesowe i korporacyjne zbieżne z wizją Twojej firmy. Wykonujemy również sesje zdjęciowe na Instagram i znamy specyfikę tej platformy, dlatego jeśli jesteś influencerem/influencerką w social media i potrzebujesz contentu wysokiej jakości, to wiemy jak Ci pomóc!

Pokaż klimat swojej nieruchomości na zdjęciach

Zdjęcia nieruchomości i wnętrz

Fotografia nieruchomości wymaga zarówno posiadania odpowiedniego sprzętu, jak i doboru właściwego oświetlenia, aby jak najlepiej oddać klimat budynku czy wnętrza. Istotne jest również staranne przygotowanie obiektu jeszcze przed wykonaniem sesji zdjęciowej. My, nie ważne czy fotografujemy dom, biuro, mieszkanie, magazyn, biurowiec czy też halę produkcyjną, zawsze dbamy o wszystkie szczegóły. Pilnujemy zarówno geometrii zdjęcia, atrakcyjnej kompozycji, ułożenia dodatków, jak i w miarę możliwości najlepszej dla danej lokacji pory dnia. Jeśli prowadzisz firmę, biuro nieruchomości lub nawet prywatnie sprzedajesz dom/mieszkanie i potrzebujesz dobrych zdjęć budynku lub wnętrz – skontaktuj się z nami! Wykonujemy również zdjęcia nieruchomości z drona.

Zdjęcia produktowe

czyli wysokiej jakości packshoty dla Twojego biznesu
Prowadzisz biznes e-commerce? Handlujesz online na Allegro, Amazonie, eBay-u lub OLX-ie?

Packshoty, czyli zdjęcia na białym tle i nie tylko

Zdjęcia produktowe typu „packshot” są podstawową formą prezentacji produktu w Internecie, katalogach czy folderach reklamowych. Przedsiębiorcy bardzo często nie przykładają dużej wagi do jakości tej formy zdjęć, co jest dużym błędem. Zwykle jest to przecież pierwsza „wizytówka” naszego produktu z którą klient ma do czynienia, zwłaszcza przy sprzedaży online. Niesamowicie istotne jest to, aby pozostawić jak najlepsze pierwsze wrażenie, ponieważ często to właśnie ono decyduje o zakupie (lub nie). Nie zwlekaj zatem z decyzją i pozwól nam zrobić zdjęcia, które będą sprzedawały Twój produkt!

Nasza przygoda z fotografią produktową sięga 2006 roku. Mamy duże doświadczenie w fotografowaniu szkła, biżuterii, butelek i dużych gabarytów, dlatego lubimy „trudne przypadki”. Jeśli produkujesz lub sprzedajesz produkt w sklepie internetowym lub innej platformie sprzedażowej – napisz do nas i poznaj różnicę!

Jak zrobić dobre packshoty?

Packshoty, mimo że prawie zawsze są zdjęciami na jednolitym tle (lub bez tła), mogą mieć znaczny rozrzut jakościowy. Na jakość tych z pozoru prostych zdjęć składa się bardzo wiele czynników. Do najważniejszych z nich należą między innymi:

Perspektywa i atrakcyjne oświetlenie

Możliwości konfiguracji perspektywy i oświetlenia są w zasadzie nieskończone, stąd ważne jest, aby fotograf w pełni świadomie kontrolował światło.

Sprzęt zapewniający wysoką jakość

Istotne są również aspekty jakościowe sprzętu, którym posługuje się fotograf - zwłaszcza przy większych wydrukach lub prezentacjach z powiększeniem detali.

Umiejętna i staranna postprodukcja

Kluczowym czynnikiem jest umiejętna obróbka wykonanych zdjęć, czyli staranny retusz niedoskonałości, zachowanie naturalnych kolorów produktu i cieni.

Wieloletnie doświadczenie

Każdy produkt jest inny, zatem każdy wymaga indywidualnego podejścia. W tym typie fotografii nie ma sztywnych reguł, dlatego nic nie zastąpi wielu lat praktyki!

Zdjęcia w Twoich instrukcjach i poradnikach nie muszą być nudne!

Zdjęcia do instrukcji i dokumentacji firmowej

…czyli kolejny z pozoru banalny aspekt fotografii produktowej. Gdy jednak przychodzi do ich samodzielnego wykonania, często okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Trudności na które możesz się natknąć to m.in. zaburzone proporcje, zakłamane kolory, niewystarczająca szczegółowość, lub po prostu zdjęcie/produkt nie wygląda atrakcyjnie. Jeśli dbasz o wizerunek swojej marki, na pewno zależy Ci, aby wszystkie materiały firmowe trzymały ten sam, wysoki poziom. W tej kwestii znów przychodzimy z pomocą – zadbamy o to, aby każde zdjęcie przedstawiało Twój produkt wiernie, ale i atrakcyjnie. W przypadku materiałów do instrukcji zapewnimy właściwą czytelność, odpowiednią perspektywę i oświetlenie, ale też zgodne z tematem tło. Zdjęcia do wewnętrznej dokumentacji firmowej wykonamy tak, aby możliwie najwierniej oddawały rzeczywisty stan, z zachowaniem przejrzystości przekazu. Jeśli zatem w ramach swojej działalności tworzysz drukowane instrukcje, poradniki czy samouczki internetowe do oferowanych produktów, to zachęcamy do kontaktu! 

Fotografia eventowa

zdjęcia z imprez firmowych, relacje z wydarzeń sportowych i kulturalnych
Wspaniała pamiątka z Twojego wydarzenia!

Zdjęcia na eventach firmowych i konferencjach

Prowadzisz agencję eventową lub też sam organizujesz imprezy integracyjne, konferencje, kongresy lub spotkania biznesowe dla swojej firmy? Jeśli chcesz uwiecznić to wydarzenie na zdjęciach, to z chęcią podejmiemy się tego zadania! Oprócz przeprowadzenia rzetelnej fotorelacji, zawsze staramy się też przekazać charakter i klimat Twojego eventu. Wiemy jak wiele czasu poświęciłeś na przygotowanie oświetlenia czy udekorowanie sceny, dlatego robimy wszystko, aby pokazać to na zdjęciach. W czasie pracy staramy się być w miarę możliwości dyskretni i niezauważalni, ale też zawsze we właściwym miejscu i czasie!

Jak zatrzymać emocje w nieruchomym kadrze?

Fotorelacje z wydarzeń sportowych i kulturalnych

Reportaże z imprez sportowych i kulturalnych to temat, od którego zaczęła się cała nasza przygoda z profesjonalną fotografią. Wiemy jak „uchwycić moment” i zatrzymać ruch w kadrze, zachowując przy tym dynamikę ujęcia i emocje. Fotografujemy zarówno koncerty, spektakle teatralne, wernisaże wystaw, relacje z targów, jak i imprezy motoryzacyjne, rajdy samochodowe, drifting i zawody sportowe. Wiemy też doskonale, jak ważne jest aby w relacji pojawiły się bannery sponsorów Twojej imprezy. Działamy zgodnie z wytyczonym briefem, ale też dając nam „wolną rękę” możesz być pewien, że reportaż będzie kompletny i estetyczny. Skontaktuj się z nami koniecznie jeśli potrzebujesz fotorelacji na wysokim poziomie!

Skontaktuj się z nami!

Fotografia reklamowa i produktowa Olsztyn
Thousand Lakes logo black 250px

    © Thousand Lakes