Zdjęcia i filmy z drona Olsztyn

Dron - filmowanie, fotografia i inne usługi

Thousand Lakes

Dron

Zdjęcia i filmy z drona - to w zasadzie najpopularniejsze zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych UAV znanych powszechnie jako drony. Nie są to jednak jedyne możliwości jakie oferują te wspaniałe urządzenia. Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej i sprawdź, jakie usługi możemy wykonać dla Ciebie i Twojej firmy. W niektórych przypadkach dron może przynieść Ci też spore oszczędności w stosunku do alternatywnych rozwiązań. Usługi świadczymy nie tylko w Olsztynie, ale też na terenie całej Polski. Bez problemu dojedziemy też do Elbląga, Trójmiasta, Warszawy, Białegostoku, a nawet Katowic, Krakowa czy Rzeszowa. Posiadamy niezbędne do wykonywania usług dronem uprawnienia i ubezpieczenia.

Zdjęcia i filmy z drona

Najpowszechniejsze zastosowanie dronów, czyli filmowanie i fotografia z powietrza sprzętem wysokiej jakości. Zdjęcia i ujęcia na potrzeby reklamy i reportażu, ale też widokowe i ślubne.

Dowiedz się więcej

Inspekcje i inne usługi

Inspekcje z drona: techniczne, budowlane, kontrolne, na potrzeby ubezpieczeń, agencji nieruchomości, deweloperów, ale też dla osób prywatnych.

Dowiedz się więcej

Nasze drony

Każde zadanie wymaga odpowiedniego narzędzia. Zobacz jakim sprzętem dysponujemy i który dron będzie odpowiedni do wykonania Twojego zlecenia.

Dowiedz się więcej

Zdjęcia i filmy z drona

Fotografowanie i filmowanie "z lotu ptaka"
Nowa perspektywa fotografii dostępna dla każdego!

Zdjęcia z drona

Zdjęcia reklamowe z powietrza, ale też reportażowe, krajobrazowe, nieruchomości, ślubne, widokowe i promocyjne – to wszystko robimy z użyciem naszych dronów. Mimo spopularyzowania, fotografia z powietrza nadal robi wrażenie, ale sama w sobie nie są już gwarancją sukcesu. Dziś zdjęcia z drona muszą być wykonane z pełną dbałością o technikę, niebanalną kompozycję i właściwe oświetlenie. Przede wszystkim muszą się wyróżniać, zatem o ich atrakcyjności świadczą dokładnie te same czynniki, które dotyczą zdjęć z ziemi. Oczekując wysokiej jakości istotne jest więc, aby zlecenie powierzyć w ręce doświadczonego fotografa, a nie po prostu „człowieka z dronem”. My fotografią zajmujemy się od 14 lat, a zdjęcia i filmy z lotu ptaka wykonujemy od 2015 roku. Dysponujemy sprzętem z wymiennymi obiektywami i matrycą formatu Micro 4/3, czyli taką jak w niektórych systemach lustrzanek i bezlusterkowców. Można więc powiedzieć, że nasz sprzęt to prawdziwy „latający aparat” z pełną możliwością zmiany perspektywy i doświadczoną załogą za sterami.

Latająca kamera wysokiej jakości

Ujęcia filmowe z drona

Ujęcia z drona doskonale urozmaicą Twój film promocyjny lub reportażowy. Pokażemy Twoją firmę na tle miasta lub okolicy, samochód służbowy w trasie, czy też kajaki lub paintball na imprezie integracyjnej. Wykonujemy też ujęcia z drona do reklam, teledysków, filmów dokumentalnych, materiałów promocyjnych dla samorządów, relacji z imprez sportowych i kulturalnych. Filmowaniem i montażem zajmujemy się od kilkunastu lat, dlatego doskonale wiemy jak wykonać atrakcyjne sekwencje, które wniosą wartość i „zagrają” w montażu. Nasz sprzęt zapewnia najwyższą jakość – możemy filmować nawet w formacie CinemaDNG (4k RAW), co pozwala na ogromne możliwości w postprodukcji. Możemy też zmieniać perspektywę poprzez wymienne obiektywy systemu Micro 4/3 oraz sterować kamerą niezależnie od kierunku lotu. Trudniejsze zadania wykonujemy zatem we 2 operatorów, aby zapewnić najlepszą płynność ruchu i pełne bezpieczeństwo. Te wszystkie czynniki wyróżniają nas na rynku, dlatego możesz nam zaufać, że wykonamy najlepsze ujęcia z drona do Twojego filmu.

Wspaniały sposób na wzbogacenie reportażu z Twojego ślubu i wesela

Zdjęcia i ujęcia ślubne z drona

Jeśli chcecie urozmaicić reportaż ze swojego ślubu i wesela o zdjęcia lub ujęcia z drona, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą! Możemy wykonać ujęcia, które będą pięknym i robiącym wrażenie na Waszej rodzinie i znajomych dodatkiem do Waszego filmu ślubnego. Możemy zrobić też zdjęcia widokowe miejsc w których bierzecie ślub i wyprawiacie wesele, które urozmaicą Wasz album ślubny. Wykonamy też inne ujęcia wg potrzeb – czy to samochodu w drodze na wesele, czy też na Waszym plenerze ślubnym. Filmowaliśmy i fotografowaliśmy z powietrza już na kilkudziesięciu ślubach, dlatego doskonale wiemy jak stworzyć piękne ujęcia. Dysponujemy różnymi dronami, których używamy adekwatnie do Waszych potrzeb i budżetu. Posiadamy też pokaźną bazę ujęć widokowych kościołów i sal weselnych w województwie warmińsko-mazurskim, które również możecie od nas kupić. Jeśli nie udało się nagrać Waszego dnia ślubu z drona – zapytajcie, bo możliwe że możemy Wam pomóc!

Bogate archiwum zdjęć i ujęć z drona w województwie warmińsko-mazurskim

Baza zdjęć i ujęć z drona, zdjęcia na ścianę

Potrzebujesz ujęć lotniczych z województwa warmińsko-mazurskiego do filmu, albo zdjęć do wykorzystania w materiałach reklamowych? A może też chciałbyś powiesić w ramce na ścianie albo wydrukować na fototapecie zdjęcie swojej miejscowości lub ulubionej okolicy? Przez lata wykonywania lotów, zgromadziliśmy już całkiem pokaźną bazę różnych materiałów foto i wideo z powietrza. Znaczna większość materiałów wykonana była w Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim, ale nie tylko. Nasz sprzęt wykorzystujemy też do wykonywania zdjęć krajobrazowych i z wielką przyjemnością zagościmy na ścianach Twojego domu lub Twojej firmy.

Inspekcje i inne usługi

czyli dron jako alternatywa dla samolotu, podnośnika koszowego i długiej drabiny
Sięgamy tam, gdzie nie sięga drabina

Inspekcje dronem: techniczne, budowlane, rolnicze i na potrzeby ubezpieczeń

Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju inspekcje z użyciem drona – kontrolujemy zarówno stan budynków, dachów, słupów energetycznych, jak i urządzeń elektrycznych. Wykonujemy dokumentację fotograficzną i wideo do kontroli postępu prac budowlanych, a także oceny strat na potrzeby ubezpieczeń. Nasz dron wyposażony jest w kamerę ze zmienną optyką, dzięki czemu możemy zastosować obiektyw o ekwiwalencie ogniskowej 90 mm. Rozwiązanie to pozwala na znaczne zbliżenie obrazu w stosunku do klasycznych konsumenckich dronów, a w konsekwencji istotnie większą szczegółowość. W praktyce możemy zatem przeprowadzać inspekcję z bezpieczniejszej odległości lub dotrzeć „wzrokiem” w mniej dostępne miejsca. Sprzęt pozwala też na niezależne sterowanie kamerą z drugiej aparatury. Skorzystać z naszych usług mogą również osoby prywatne. Często krótki lot dronem w celi kontroli konkretnego miejsca na dachu/słupie może być tańszy niż wynajem podnośnika.

Inspekcje techniczne i budowlane z drona Olsztyn usługi dronem
Węzeł drogowy Tomaszkowo na Drodze Krajowej nr 51 i obwodnicy Olsztyna - zdjęcie z drona
Potrzeba matką wynalazku

Pozostałe usługi dronem

Jeśli uważasz, że dron mógłby pomóc Ci w jakimś zadaniu którego nie wymieniliśmy – odezwij się do nas! Skonsultujemy wspólnie temat, aby ocenić zarówno możliwości sprzętu, jak i nasze kompetencje do tego zadania. Jeśli sami nie będziemy w stanie się go podjąć, polecimy kogoś zaufanego z branży z odpowiednimi możliwościami.

Nasze drony

właściwy sprzęt do Twojego zadania
Duży sprzęt do dużych zadań

DJI Inspire 1 RAW X5R

Flagowy model z linii Inspire 1 z kamerą X5R. Dzięki wymiennej optyce, możemy uzyskać mniej zniekształceń optycznych i perspektywę nie do osiągnięcia w najpopularniejszych, konsumenckich dronach. Sprzęt pozwala też na sterowanie niezależnie kamerą z drugiej aparatury, dzięki czemu możemy wykonywać bardziej zaawansowane ujęcia. Kamera umożliwia również filmowanie w formacie CinemaDNG przy najbardziej wymagających produkcjach. Każda klatka filmu jest bezstratnym plikiem RAW, co pozwala na wyciśnięcie 100% z kamery i zminimalizowanie strat jakości w postprodukcji.

DJI Inspire 1 RAW X5R Olsztyn
Mały, ale wariat

DJI Air 2S

Podstawową zaletą „malucha” jest jego rozmiar, dzięki czemu możemy wlecieć w trudne miejsca i stworzyć ciekawe ujęcia. Mniejszy dron jest też prostszy w prowadzeniu, przez co z łatwością możemy nim operować w pojedynkę. Kolejną zaletą niskiej masy są przywileje względem obowiązującego w Polsce prawa. W miejscach o ograniczonym dostępie do przestrzeni powietrznej, dronów lżejszych niż 900 g dotyczy mniej restrykcji. Bywa tak, że przelot dużego drona jest utrudniony przez procedury lub wręcz niemożliwy. W tym samym czasie mniejszym sprzętem możemy wykonać zlecenie bez problemu, zakładając że nie przekroczymy pewnych ograniczeń danej strefy. Jakość filmu w DJI Air 2S jest bardzo wysoka, jak na niewielką matrycę. Mamy też możliwość filmowania w rozdzielczości 5,4K. Zdjęcia również zapewnią satysfakcjonującą jakość i rozdzielczość zarówno do publikacji w Internecie, jak i na wydrukach. 

Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia i filmy z drona Olsztyn
Thousand Lakes logo black 250px

    © Thousand Lakes