Szkolenia fotograficzne i filmowe

Thousand Lakes

Szkolenia

Jeśli interesują Cię szkolenia z obróbki zdjęć i montażu filmowego w Olsztynie u praktyków z kilkunastoletnim doświadczeniem, to jesteś we właściwym miejscu! Możemy nauczyć Cię też podstaw fotografii, świadomej obsługi aparatu, a nawet przeprowadzimy kurs fotografii studyjnej. Prowadzimy przede wszystkim indywidualne szkolenia dostosowane do poziomu wiedzy kursanta, dlatego u nas szybko i skutecznie dowiesz się jak obrabiać zdjęcia, jak zmontować film i nauczysz się jak robić lepsze zdjęcia. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty:

Szkolenia z obróbki zdjęć

Obróbka zdjęć i retusz w programach pakietu Adobe: Photoshop CC, Lightroom, Camera RAW

Dowiedz się więcej

Podstawy montażu filmowego

Montaż i color grading w programach pakietu Adobe: Premiere Pro CC, After Effects

Dowiedz się więcej

Szkolenia fotograficzne

Podstawy fotografii, fotografia studyjna, reklamowa, kursy dla początkujących i zaawansowanych

Dowiedz się więcej

Szkolenia z obróbki zdjęć

w aplikacjach pakietu Adobe: Photoshop CC, Lightroom, Camera RAW
Poznaj podstawy Photoshopa i Lightrooma!

Szkolenia z podstaw obróbki zdjęć dla początkujących

Czy Twoje ulubione miejsca z wakacji nie wyglądają na zdjęciach tak, jak wyglądały na żywo? Nie masz żadnej wiedzy na temat obróbki zdjęć, a widok suwaków w programach graficznych Cię przeraża? A może znasz już podstawy, ale potrzebujesz kogoś, kto pomógłby Ci usystematyzować Twoją wiedzę i nadać Twoim działaniom prawidłowy kierunek? W każdym przypadku zapraszamy do nas! Z Photoshopem „lubimy się” od 2004 roku i obrobiliśmy już dziesiątki tysięcy zdjęć. Z nami poznasz również wszelkie tajniki wywoływania plików RAW we wtyczce Camera RAW i Lightroomie. Uczymy nie tylko suchej wiedzy na temat dostępnych narzędzi, ale tłumaczymy też przystępnym językiem jak faktycznie zastosować je w praktyce. Nie uczymy tego, co zbędne, dlatego możesz mieć pewność, że przekażemy Ci samą istotną wiedzę. Prowadzimy przede wszystkim szkolenia indywidualne „szyte na miarę” do Twojego poziomu wiedzy na praktycznych, przygotowanych wcześniej przykładach. Jest też jednak możliwość przeprowadzenia kursów w niewielkich grupach.

Zdjęcie RAW przed obróbką w programie Adobe Lightroom na szkoleniu z obróbki zdjęć w województwie warmińsko-mazurskimZdjęcie RAW po obróbce w programie Adobe Lightroom na szkoleniu z obróbki zdjęć w Olsztynie
Zdjęcie przed obróbką w programie Adobe Photoshop na szkoleniu z obróbki zdjęć w województwie warmińsko-mazurskimZdjęcie po obróbce w programie Adobe Photoshop na szkoleniu z retuszu zdjęć w województwie warmińsko-mazurskim
Znasz już Photoshopa i chcesz się dokształcić?

Szkolenia z obróbki zdjęć dla zaawansowanych

W środowisku Photoshopa czujesz się swobodnie, a może nawet pracujesz z nim na co dzień, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Sposoby łączenia ekspozycji, mieszanie warstw, zaawansowane metody czyszczenia powierzchni, tworzenie LUT-ów, mockup-ów, alternatywy dla klonowania, frequency separation, liquify – tego wszystkiego używamy na co dzień od kilkunastu lat. Przeszliśmy już wiele dróg „dookoła”, aby wyrobić sobie obecny warsztat obróbki i retuszu. Z doświadczenia wiemy, że żaden internetowy samouczek nie zastąpi wiedzy doświadczonego praktyka. Adobe Photoshop jest potężnym narzędziem i mimo kilkunastoletniego doświadczenia, do dziś poznajemy stale kolejne jego niuanse i „zakamarki”. Jeśli szukasz sprawdzonego kursu obróbki zdjęć, chcesz skutecznie poszerzyć swoją wiedzę, skontrolować i usystematyzować obecną lub poznać nowe drogi na skróty dla zwiększenia wydajności swojej pracy, koniecznie skontaktuj się z nami już dziś! Ustalimy obecny poziom Twojego doświadczenia i przygotujemy indywidualne szkolenie specjalnie dla Ciebie. Pracujemy w Olsztynie, ale możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce.

Podstawy montażu filmowego

w aplikacjach pakietu Adobe: Premiere Pro CC, After Effects
Naucz się jak montować filmy!

Szkolenia z podstaw montażu filmowego

Lubisz filmować, ale nie wiesz jak później zmontować ujęcia w spójną, ciekawą całość? Może masz pomysł na swój kanał na Youtube, ale nie wiesz jak się za to zabrać od strony technicznej? Z montażem filmowym mamy do czynienia od ponad 15 lat, dlatego wiemy jak Ci pomóc! Nasza kilkunastoletnia, praktyczna wiedza podparta jest też ukończoną reżyserią w Warszawskiej Szkole Filmowej. Możesz mieć zatem pewność, że przekażemy Ci rzetelną wiedzę w przystępny sposób. Z nami nauczysz się też podstaw color gradingu, czyli dowiesz się jak dokonać korekcji koloru na surowym obrazie z kamery. Pokażemy Ci też jak „pokolorować” ujęcia aby nadać im charakteru. Nasze szkolenia prowadzimy zwykle w formie indywidualnej, czyli równolegle wykonujemy te same czynności na dwóch komputerach. Zamiast więc błądzić w poszukiwaniu wartościowej wiedzy w internetowych samouczkach, skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij świadomie montować swoje filmy!

Okno programu Adobe Premiere Pro w trakcie szkolenia z podstaw montażu filmowego w Olsztynie

Szkolenia fotograficzne

z podstaw fotografii i z fotografii studyjnej
Naucz się jak świadomie robić piękne zdjęcia!

Szkolenia i plenery fotograficzne

Pasjonujesz się fotografią, lecz nie do końca radzisz sobie z obsługą sprzętu? A może obsługa aparatu lub drona to dla Ciebie bułka z masłem, ale Twoim zdjęciom wciąż czegoś brakuje? Jeśli chcesz w pełni świadomie fotografować, to zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Nauczymy Cię zarówno podstaw teoretycznych fotografii jako treści, jak i technicznych aspektów fotografowania. Z nami dowiesz się przede wszystkim jak poprawnie komponować i kadrować, jak światło wpływa na zdjęcia i kiedy jest najkorzystniejsze. Dowiesz się również wszystkiego na temat środków kształtowania obrazu – omówimy takie zagadnienia jak ekspozycja, przysłona, czas naświetlania, czułość ISO, ogniskowa, głębia ostrości i balans bieli.

Jeśli jesteś już świadomym fotografem, ale chciałbyś zwiększyć swoje umiejętności w temacie np. światła studyjnego – napisz do nas i dowiedz się, jakie szkolenia możemy przygotować specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

Szkolenia z obróbki zdjęć i montażu filmowego
Thousand Lakes logo black 250px

    © Thousand Lakes